podnikani_.jpg, 22kB
clear.gif, 49B Telekomunikace a informační technologie V oblasti telekomunikací a IT má skupina několik projektů. MATERNA Communications a.s., vedoucí evropský poskytovatel telekomunikačních služeb, je společným podnikem s německou firmou MATERNA v regionu střední a východní Evropy. Má dceřiné společnosti v Polsku a Slovensku a vyvíjí činnost na trhu v Řecku, Maďarsku a Rumunsku. Více o společnosti na www.maternacz.com.

Dalším projektem je společnost e-Business Services a.s., která poskytuje služby outsourcingu informačních technologii. Jejími dceřinými společnostmi jsou pak dále Spinet, a.s., internet service provider a eIdentity a.s., jedna ze tří akreditovaných certifikačních autorit v České republice. Více o společnosti na www.e-bs.cz.

Nová média V oblasti nových médií působí skupina prostřednictvím společnosti Interactive Media a.s., která vyvíjí a provozuje interaktivní a mobilní zákaznické systémy, portály a aukční systémy. Více na www.i-media.cz.

Rezidenční služby a služby péče o tělo Společnost TopResort, spol. s r.o. buduje a provozuje rezidenční objekty s integrovanou péči a vyvíjí, vyrábí a prodává přírodní produkty. Tyto služby a produkty jsou zastřešeny vlastní značkou KOSSUTH, která reprezentuje kvalitu, individuální přístup, osobní nasazení a poctivost. Více na www.kossuth.cz

Zpracování dřeva a služby Více než padesátiletá tradice ve zpracování kvalitního masivního materiálu, to je společnost Delta, spol. s r.o. Kompletní sortiment dveří, oken, interiérů, vestavěného i solitérního nábytku, schodišť, zimních zahrad a dalších prvků je dodáván včetně plného servisu pod značkou KOSSUTH.

Konzultační, manažerské a poradenské služby Společnost KOŠUT Investments Management a.s. disponuje týmem zkušených odborníků a manažerů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s řízením projektů a investic v oblasti elektronického prodeje, mobilního a interaktivního marketingu, řízení prodeje, vývoje software v IT a telekomunikacích a developmentu nemovitostí. Individuální přístup a osobní nasazení jsou klíčem k úspěšným projektům.