rodina_.jpg, 21kB
clear.gif, 49B martin_kosut_ml.jpg, 32kB Martin Košut ml. Narozen jako prvorozený syn Martina a Ireny, dne 4. června 1991 v Bruntále. Vyrůstal v Praze, základní školu začal navštěvovat v Praze 5 – Nových Butovicích, dále pokračoval na základní škole v Újezdě nad Lesy, Praha 9 a Bavarian International School v Mnichově v Německu. V roce 2002 zahájil studium na osmiletém Gymnáziu Arcus v Praze.

david_kosut.jpg, 48kB rodina_kosutova.jpg, 117kB David Košut Narodil se dne 30. května 1994 v Praze, jako druhý syn Martina a Ireny. Vyrůstal v Praze, základní školu začal navštěvovat v Bavarian International School v Mnichově a po návratu do Prahy pokračoval v Újezdě nad Lesy, Praha 9. Od roku 2005 navštěvoval osmileté Gymnázium Buďánka a po čtyřech absolvovaných letech přešel v roce 2009 na Gymnázium Arcus.

Jsme hrdí na historii našeho rodu. Přes všechny naše multinárodní kořeny a historii, nebo snad právě proto, jsme hrdí Češi. Naše země je nám svěřena do péče a jsme zodpovědni za její budoucnost. Jsme převědčeni, že budoucnost naší země je ve svobodném, samostatném, svrchovaném a silném státu, který je dobrovolně vytvořen a řízen svobodnými občany.