spolecnost_a_stat_.jpg, 24kB
clear.gif, 49B Strana svobodných občanů
Po konci komunistického režimu na konci 80. let minulého století jsme se s elánem a novou motivací pustili do obnovy svobodného státu, jehož historie přesahuje tísíc let. V roce 2004 vstoupila Česká republika do Evropské unie, která pod zástěrkou společenství suverénních států zrychlila politickou a hospodářskou integraci, vedoucí k vytvoření jednoho federativního superstátu a likvidaci původních suverénních a nezávislých států. V rámci EU dochází k dalšímu potlačování a omezování svobod jednotlivců, likvidaci motivace občanů k nezávislé ekonomické činnosti a vytváření sociální závislosti občanů na státu. Dochází k totální degeneraci evropské kultury, jejímu zásadnímu oslabování, které ve svém důsledku bude znamenat její porážku s opětovně nastupující dravou kulturou asijskou a následnou porobu nebo zánik.
Existující politická elita našeho státu zde naprosto selhala a místo obrany našich národních zájmů se nechala koupit a uplatit evropskou mocenskou strukturou pod taktovkou Německa a Francie. Jsme pyšní na našeho prezidenta Václava Klause, který jako jediný vedl nerovný boj za naše zájmy. Vždyť z naší více než tisícileté historie víme, že se o sebe musíme postarat sami a že to nikdo jiný za nás neudělá, ani Německo, ani Francie, ani Velká Británie, ani Rusko.
Podporujeme od počátku nově vzniklou Stranu svobodných občanů, která prosazuje ideály svobody, osobní zodpovědnosti, svobodné a suverénní země. V roce 2010 byl Martin Košut zvolen členem Republikového výboru. Více na www.svobodni.cz.

reformy_cz.jpg, 14kB Občanské sdružení Reformy.cz
V roce 2010 jsme spoluzaložili občanské sdružení Reformy.cz. Jeho hlavním
cílem a posláním je vzdělávání v oblasti ekonomie a šíření myšlenek svobody
a tržního hospodářství. Více na www.reformy.cz

cfo_club.jpg, 13kB Golem Club
Martin Košut je členem klubu podnikatelů Golem. Více na www.golemclub.cz

CFO Club
Od roku 2008 je Martin Košut členem Klubu finanční ředitelů. Více na www.cfoclub.cz

svobodni.jpg, 23kB
golem_club.jpg, 21kB